Filtry do filmów (LUTY)

WYKONANE DLA ADOBE PREMIERE, DAVINCI RESOVE, FINAL CUT PRO X, AVID, EDIUS I INnych

Filtry do filmów, zwane również lutami, to gotowe ustawienia obróbki kolorystycznej obrazu, które nadają filmowi charakterystyczny wygląd i klimat. Luty są inspirowane różnymi stylami, takimi jak filmy analogowe, klasyczne filmy Hollywood, czy też trendy estetyczne. Zastosowanie lutów pozwala łatwo uzyskać pożądany efekt w postprodukcji, dodając atmosferę, kolorystykę i teksturę, tworząc piękne, wyjątkowe materiały wideo.

Kolekcja E Sottile

Kolekcja gotowych filtrów do filmów, które przeniosą Cię w podróżniczy świat. Inspirowane pięknem różnych miejsc na świecie, te luty nadają Twoim filmom niepowtarzalny charakter. Dzięki nim możesz wzmocnić klimat podróży, podkreślić kolory i detale, oraz dodać teksturę, aby oddać magię odwiedzanych miejsc. Luty "Traveler" są idealnym narzędziem, które pozwoli Ci uchwycić i podzielić się pięknem swoich podróży w sposób profesjonalny i inspirujący.

Before After luty travelerluty traveler

Filtry do filmów "Portrait Pro" to zestaw narzędzi, które doskonale nadają się do tworzenia filmów o charakterze portretowym. Dzięki tym filtrom, Twoje filmy nabiorą głębi, intensywności i wyrazistości, podkreślając jednocześnie piękno i wyraz emocjonalny portretowanych osób. Te filtry podkreślają tonację skóry, uwydatniają detale i wygładzają skórę, co przyczynia się do stworzenia profesjonalnego wyglądu filmów portretowych. Niezależnie od tego, czy jesteś filmowcem, fotografem czy twórcą treści, te filtry pomogą Ci osiągnąć efektywny i wyjątkowy efekt w filmach portretowych.

Before After luty portrait proluty portrait pro

Filtry do filmów "Greece" to kolekcja, która przenosi Cię w magiczny świat greckiego krajobrazu i atmosfery. Te filtry doskonale oddają klimat śródziemnomorskich wysp, ożywiając kolory niebieskiego morza, białych budynków i złocistego słońca. Dzięki nim Twoje filmy nabiorą pięknej harmonii, głębi i autentycznego greckiego charakteru. Niezależnie od tego, czy chcesz uwiecznić piękno greckich plaż, malowniczych wiosek czy kulturowych zabytków, te filtry pomogą Ci stworzyć filmy, które przeniosą widza w podróż do serca Grecji.

Before After luty greeceluty greece

Filtry do filmów "Golden Hour" to kolekcja, która pozwala uchwycić magiczną atmosferę złotej godziny na filmach. Te filtry idealnie oddają ciepłe, złociste światło, które tworzy niesamowitą aurę i dodaje piękna każdemu ujęciu. Dzięki nim Twoje filmy nabiorą głębi, kontrastu i nasyconych barw, podkreślając piękno oświetlonych przez zachodzące słońce scen. Niezależnie od tego, czy filmujesz romantyczne sceny, krajobrazy czy portrety, te filtry zapewnią Twoim filmom niepowtarzalny, ciepły i nastrojowy wygląd, który przeniesie widza w magiczną atmosferę złotej godziny.

Before After luty golden hourluty golden hour

Zestawy lutów

zdobądź więcej, zapłać mniej

Sale New
Original price was: 256,00 zł.Current price is: 199,00 zł.
Sale New
Original price was: 128,00 zł.Current price is: 109,00 zł.
Sale New
Original price was: 78,00 zł.Current price is: 60,00 zł.
Sale New
Original price was: 138,00 zł.Current price is: 119,00 zł.
Sale New
Original price was: 118,00 zł.Current price is: 99,00 zł.
Original price was: 138,00 zł.Current price is: 124,00 zł.

Osiągnięte przez Was efekty za pomocą presetów E Sottile bardzo mnie inspirują!

Cieszy mnie też to, że z nich regularnie korzystacie – to największy dowód, że są dobre i działają 🙂

Jeżeli skorzystasz z presetów użyj hasztagu #esottilepresets i oznacz profil @esottile.presets na Twoim pięknym zdjęciu! Może również znajdziesz się w tej galerii 🙂

Po pierwsze – miło mi Cię tu gościć! Mam nadzieję, że poczujesz się tutaj swobodnie.

Witam Cię na è sottile, które jest jednocześnie moim porfolio fotograficznym i miejscem, w którym inni fotografowie również mogą znaleźć coś dla siebie.

Jestem fotografem buduarowym, portretowym, wizerunkowym i produktowym. Hobbystycznie lubię robić zdjęcia kwiatków, ładnych widoczków i swoich kotów 🙂 Lubię również grzebać w suwakach w Lightroomie – i dlatego powstało to miejsce. Jest to zbiór profesjonalnych, różnorodnych i jednocześnie uniwersalnych presetów, które sprawdzą się na każdą porę roku, dnia i okazję 🙂

Prywatnie jestem mamą trzech kotów, lubiącą podróżować introwertyczką, która często ucieka w świat książek. Nigdy nie słucham muzyki na odtwarzaniu losowym, zawsze płytami, lubię ćwiczyć jogę i wyjadać masło orzechowe ze słoika. Jestem ogromnym nerdem – śledzę każdą ciekawostkę związaną z NASA, potrafię czytać po nocach artykuły związane z naukami kosmicznymi 😀

Jestem tutaj, aby się podzielić z Tobą narzędziami i wskazówkami do profesjonalnej obróbki zdjęć, abyś sam mógł tworzyć swoją markę, bądź też piękne zdjęcia dla siebie!

chcesz otrzymywać informacje o presetach wczesniej i mieć dostęp do ekskluzywnych treści?

Dołącz dzisiaj!

Dołącz do listy i od razu otrzymaj 20% rabatu na pierwsze zakupy!

Instagram

@esottile.presets