Image Alt

Natalia

  /    /  Natalia

Sesja zmysłowa– sesja na której czujesz się jak milion dolarów. Taka sesja odbywa się w apartamencie lub w studio. Dzięki takiej sesji wzrośnie Twoja pewność siebie, poczujesz się pięknie i kobieco. Twoje samopoczucie się polepszy, a poza tym otrzymasz piękną pamiątkę w postacie cudownych, niepowtarzalnych zdjęć.

Wiele z Was marzy o pięknej sesji, w miękkiej pościeli wraz z otulającym światłem. Na twarzy masz piękny makijaż, ubrana jesteś w swoją najlepszą bieliznę i czujesz się jak milion dolarów. Tym jest właśnie sesja sensualna w studio. Cudownym doświadczeniem i pamiątką na lata. Sesje sensualne wykonuję w pięknym apartamencie lub w studio – wszystko zależy od pakietu, jaki wybierzesz.

Kiedy ostatnio zrobiłaś dla siebie coś miłego? Kiedy pomyślałaś tylko o sobie, spełniłaś małe marzenie?

Każda z nas zasługuje, aby trochę się rozpieścić, przez jeden dzień poczuć się jak gwiazda. Sprawić sobie piękny makijaż, fryzurę. Zapozować do zdjęć. Sesja zmysłowa jest właśnie takim prezentem -wyobraź sobie, jak spotykają Cię tylko miłe chwile. Jesteś zadbana, spędzasz ten czas w doborowym towarzystwie (;)). Przyprowadź ze sobą mamę, przyjaciółkę, córkę, partnera/kę – będzie to piękna pamiątka i dla Was!

Na co dzień jesteś matką, żoną, kobietą sukcesu…dbasz o wszystkich dookoła siebie, dbasz o rozwój zawodowy, czasem wyjdziesz na paznokcie. Spędź chociaż jeden dzień myśląc tylko o swojej przyjemności! Przedłuż czas sesji do wieczora – zrelaksuj się przy lampce wina, pójdź na randkę z drugą połówką!

Tego typu zdjęcia możesz wywołać i przechowywać w formie odbitek lub fotoksiążki.

Więcej sesji sensualnych znajdziesz tutaj.

Chcesz wiedzieć jak się przygotować do sesji i jak ona wygląda – koniecznie zajrzyj tutaj lub poznaj dokładną ofertę.

Modelka: Natalia | Makijaż: Julia

Date:
Tags: