Edytoriale i sesje fashion od zawsze mnie fascynowały. Jest to połączenie sztuki i biznesu. Realizuje edytoriale i sesje modowe. Tworzę naturalną fotografie w plenerze jak i we wnętrzach. Mam na swoim koncie kilka publikacji w magazynach. Z chęcią podejmuję się współprac na stałe w ramach fotografii kampanii dla marek lub realizacji sesji do magazynów. Jeżeli chcesz stworzyć kreatywny lookbok dla swojej marki, który jednocześnie trafi w serce Twojego odbiorcy, podkreśli klimat Twoich produktów to skontaktuj się ze mną. Chętnie Ci pomogę. Więcej na temat tego typu współpracy możesz poczytać tutaj.

W trakcie sesji wszystko zależy od tego, co będziemy fotografować. Zwykle taki dzień zdjęciowy wraz z przygotowaniem trwa do pięciu godzin – w zależności od wielkości Twojej kolekcji. Sesje produktowe wykonuję zdecydowanie krócej – tutaj albo spotykamy się w Twoim miejscu pracy, lub też wysyłasz mi materiał do fotografowania. Po wykonanej sesji odsyłam Ci go, a materiał poddaję wstępnej selekcji – odrzucam te najmniej udane kadry, a całą nieobrobioną resztę przesyłam Ci do wyboru. Z tego wybierasz zdjęcia, które poddaje autorskiej, starannej i naturalnej obróbce – czas oczekiwania na gotowe zdjęcia (w zależności och ich ilości – trwa do około dwóch tygodni). Wybrane zdjęcia otrzymujesz w 2 rozdzielczościach – pełnej do druku i zmniejszonej do publikacji w Internecie.

Wykonuję również lifestylowe sesje produktowe. Pokażę Twój produkt w naturalnym otoczeniu, w dopasowanej aranżacji. Realizuję zlecenia u siebie (wówczas wysyłasz mi produkty przeznaczone na sesje) lub Twoim miejscu pracy. Fotografuję produkty od biżuterii, kosmetyków po meble i żywność.

Sukcesem każdej sesji jest odpowiednie przygotowanie. Chcę, aby realizacja spełniła Twoje oczekiwania. Wspólnie skonsultujemy przebieg i wygląd sesji, scenerie. Pomogę Ci także wybrać modelkę. Wszystkie ustalenia przełożymy na realizację wizualną. Grunt to dobra komunikacja i nadawanie na tych samych falach 🙂

kontakt@esottile.pl

Zapraszam również na mój Instagram