Sesje portretowe nic innego, jak czas podarowany sobie, prezent dla siebie lub dla bliskiej osoby np. w formie vouchera. Dzięki tego typu sesji możesz wręczyć sobie chwilę dla siebie, aby poczuć się wyjątkowo, spędzić miło czas.

Idealny portret nie istnieje, według mnie każdy fotograf jest mistrzem swojego warsztatu, który doskonali. Dlatego warto przed sesją zapoznać się z portfolio fotografa, aby wiedzieć, czego można się spodziewać 🙂 Poza tym, nie ma też dwóch takich samych sesji, jednak jeśli zależy Ci na zainspirowaniu się jakimś moim projektem – napisz do mnie, a na pewno dopasujemy sesję do twoich oczekiwań i przede wszystkim do osobowości.

Wiele osób obawia się tego typu sesji – nie wie, jak zapozować, co zrobić z rękami. Obawia się też efektów – “czy faktycznie wyjdę ładnie na zdjęciu?” I tu Cię uspokoję – to moje zadanie, aby Was dobrze ustawić, powiedzieć co masz zrobić z rękami. Wybrać te kadry, na których prezentujesz się najlepiej! O to chodzi! Nie spotykamy się, aby uwiecznić Twoje wady, czy niedociągnięcia, które ma każdy. Spotykamy się, abyś zaakceptowała samą siebie, pokochała się i dostrzegła zalety, jakie masz 🙂

Sesje portretowe mogą być takie, jakie Ci się wymarzą! Możemy spotkać się w studiu, możemy zrobić sesję w makach. Znam wiele pięknych miejsc, ale możemy również spotkać się w lubianej przez Ciebie okolicy. Zawsze przed sesją omawiamy jej przebieg, wymieniamy się inspiracjami, aby już nastawić się na klimat sesji i abym mogła poznać Twoje oczekiwania. Wszystko zależy od Twoich wyobrażeń, ale ja również mogę pomóc skromną radą. W trakcie sesji będę Cię prowadzić i możesz być pewna, że ani przez chwilę nie będziesz się nudzić czy czuć niezręcznie 🙂 Nie przejmuj się też pogodą – będziemy przekładać sesję tyle razy, aż w końcu trafimy na idealną lub umówimy się w studio!

Zachęcam się do odwiedzenia mojego portfolio oraz do zapoznania się z dokładną ofertą. Jeśli masz jakieś pytania, napisz koniecznie:

kontakt@esottile.pl

Zapraszam również na mój Instagram