Image Alt

Współpraca

  /  Współpraca

Edytoriale

Masz swoją markę odzieżową i potrzebujesz sesji?

Sesje fashion od zawsze mnie fascynowały. Jest to połączenie sztuki i biznesu. Realizuje edytoriale i sesje modowe. Tworzę naturalną fotografie w plenerze jak i we wnętrzach. Mam na swoim koncie kilka publikacji w magazynach. Z chęcią podejmuję się współprac na stałe w ramach fotografii kampanii dla marek lub realizacji sesji do magazynów. Jeżeli chcesz stworzyć kreatywny lookbok dla swojej marki, który jednocześnie trafi w serce Twojego odbiorcy, podkreśli klimat Twoich produktów to skontaktuj się ze mną. Chętnie Ci pomogę.

Sesje produktowe

Tworzysz piękne produkty i chcesz aby zostały profesjonalnie sfotografowane?

Wykonuję również lifestylowe sesje produktowe. Pokażę Twój produkt w naturalnym otoczeniu, w dopasowanej aranżacji. Realizuję zlecenia u siebie (wówczas wysyłasz mi produkty przeznaczone na sesje) lub Twoim miejscu pracy. Fotografuję produkty od biżuterii, kosmetyków po meble i żywność.

kampania modowa

Przygotowania

Wspólnie szukamy odpowiedniej dla Twojego projektu modelki lub modela, studia lub lokalizacji (wraz z uzyskaniem zgódz0, wizażystki, stylistki - po prostu ogarniamy i omawiamy wszelkie kwestie organizacyjne i ustalamy konkretny termin.

Możesz zająć się tym samodzielnie, mogę to zrobić również w ramach naszej współpracy. Jeśli organizacja wszystkiego będzie po mojej stronie, podeślę Ci kilka propozycji wraz z wyceną i Ty podejmiesz ostateczną decyzję, z kim będziemy pracować.

W międzyczasie spisujemy umowę.

Realizacja

W trakcie sesji wszystko zależy od tego, co będziemy fotografować. Zwykle taki dzień zdjęciowy wraz z przygotowaniem trwa do pięciu godzin - w zależności od wielkości Twojej kolekcji. Sesje produktowe wykonuję zdecydowanie krócej - tutaj albo spotykamy się w Twoim miejscu pracy, lub też wysyłasz mi materiał do fotografowania.

Po wykonanej sesji odsyłam Ci go. Po sesji materiał poddaję wstępnej selekcji – odrzucam te najmniej udane kadry, a całą nieobrobioną resztę przesyłam Ci do wyboru. Z tego wybierasz zdjęcia, które poddaje autorskiej, starannej i naturalnej obróbce – czas oczekiwania na gotowe zdjęcia (w zależności och ich ilości - trwa do około dwóch tygodni). Wybrane zdjęcia otrzymujesz w 2 rozdzielczościach – pełnej do druku i zmniejszonej do publikacji w Internecie.

sesja modowa
edytorial

Kontakt

Napisz, a odpowiem na wszystkie Twoje pytania

Sukcesem każdej sesji jest odpowiednie przygotowanie. Chcę, aby realizacja spełniła Twoje oczekiwania. Wspólnie skonsultujemy przebieg i wygląd sesji, scenerie. Pomogę Ci także wybrać modelkę. Wszystkie ustalenia przełożymy na realizację wizualną. Grunt to dobra komunikacja i nadawanie na tych samych falach 🙂

Mail

kotakt@esottile.pl

Instagram

@esottile.portfolio

Oferta

Wybierz interesujący Cię pakiet i napisz do mnie, aby omówić szczegóły!

 • Sesje fashion
 • od 800 zł wizerunkowa (sesja + retusz)
 • 1 szt. – 800 zł netto

  2-3 szt. – 350 zł netto / szt.

  4-10 szt. – 200 zł netto / szt.

  10-30 szt. – 150 zł netto / szt.

  pow. 30 szt. – 100 zł netto / szt.
 • Organizacja
 • od 500 zł
 • Studio: 600 zł / pół dnia,

  1200 zł / dzień

  Wnętrze: do uzgodnienia

  (lub plener – bezkosztowo)

  Wizaż, fryzjer: od 200 zł

  Scenografia: do uzgodnienia zależnie od wymagań

  Modelka: od 500 zł
 • Sesje produktowe
 • od 100 zł sesja + obróbka
 • 1 szt. – 100 zł netto

  2-3 szt. – 80 zł netto / szt.

  4-10 szt. – 60 zł netto / szt.

  10-30 szt. – 40 zł netto / szt.

  pow. 30 szt. – 20 zł netto / szt.
Bardzo dziękuję za zdjęcia! ❤️ Już nie mogłam się doczekać efektów - jestem pod ogromnym wrażeniem tego jak wyszły, zawsze marzyłam o takiej sesji i moje marzenie wreszcie się spełniło, za co bardzo Ci dziękuję, bo gdyby nie Twoje zdolności to te zdjęcia nie miałyby takiego klimatu 🙂 Coś czuję, że za jakiś czas znowu się skuszę 😉
Marzec 25, 2023
Wiktoria
Komfort i spokój. Tymi dwoma słowami opisałabym współpracę z Anetką gdyby ktoś kazał mi powiedzieć pierwsze skojarzenia z sesją. Aneta to świetny fotograf, z głową pełną pomysłów ale i też otwartą na takowe od klientki. Bardzo fajnie instruktażuje w jaki sposób pozować, dba o detale, cierpliwie czeka gdy potrzebujesz chwili na oddech. Szybko mija czas i pod koniec sesji ma się ochotę na więcej 🙂 Super jest też to, że Aneta pokazuje od czasu do czasu ujęcia dzięki czemu można już na sesji potwierdzić fakt jaką fajną laską się jest 😜 Polecam bardzo, bardzo tę panią fotograf! Nie zastanawiajcie się kobiety, bo kiedy jak nie teraz właśnie! Ja na pewno wrócę
Styczeń 25, 2023
Ania
Cudownie jest oglądać siebie w takiej wersji. Pięknie umalowana, na każdym zdjęciu bardzo kobieca. Aż żałuję że częściej nie dbam o siebie żeby wyglądać tak zmysłowo i promiennie. Przyjemnie jest wracać do tych zdjęć bo naprawdę sama sobie się na nich podobam. Miło wracać też do samej sesji która była okazją żeby poczuć się dobrze ze sobą i swoim ciałem. Tak jak sugerowałaś dzień wcześniej poświęciłam czas sobie i dzień sesji również. Myślałam ze trudniej będzie mi się na sesji otworzyć ale dzięki Tobie jakoś z każdym zdjęciem było co raz łatwiej. Zdecydowanie jestem zadowolona i uważam że to jeden z najlepszych prezentów jakie w życiu dostałam 🙂
Grudzień 03, 2022
Aneta